2020 Yılbaşında Kartalkaya ve Uludağ programlarımız her sene olduğu gibi devam etmektedir.
Sizlerden gelen yoğun talep üzerine Kayseri Şehiriçi Konaklamalı Erciyes Yılbaşı Kayak Turu düzenlemeye duyarsız kalamadık.
Ulaşımımız otobüs ile olacak ve 9-10 saat sürüyor. Kalkış yer ve saatler program detaylarında mevcuttur. Tabii şimdi hemen "neden uçak ile değil" diyenleri duyar gibiyiz. Uçakla gitmenin olumsuz taraflarını (yani kayan kişilerin bagajlarının çok olduğu ve ilave bagaj ücretlerinin alınması, güvenlik geçişlerindeki sıralarda beklemek, check-in sıralarında beklemek, havalimanına 1 saat önce gitme zorunluluğu, havalimanı otoparkından eşyalarınızı içeriye taşımak, otopark ücreti ve benzeri zahmetleri indiğiniz havalimanında da yaşamanız ve otelinize transfer için araçlara bagajlarınızla inme-binme zahmetleri) düşünerek otobüs ile organize olmanın, sizleri kalkış noktalarımızdan direk otelinizin önüne kadar götürmemizin daha rahat olabileceğini düşündük.
Tatilinizdeki rahatlığı en ekonomik şekilde sağlayabilmek amacıyla organize olduk. Tüm detayları aşağıda bulabilirsiniz. Bilgi ve Rezervasyon için tel ile irtibata geçiniz. 0533 722 63 53 Çetin