Öncelikle herkese sağlıklı bir yaşam dileriz. Kayak veya Snowboard sporunun bir tutku olduğunun hepimiz farkındayız. Hatta bu tutkudan dolayı yaz ayları da bizim için geçmek bilmez. Günümüz şartlarında yaşanan bu tatsız pandeminin getirdiği yaşam koşullarına maalesef hepimiz ayak uydurmak zorunda kalıyoruz. Öte yandan da bu tutkumuzu kısıtlamalarla da olsa yaşamak istiyoruz. Kayak ve Snowboard sporunu sağlığımız yerinde olduğu sürece yapabileceğimizi unutmamalı ve mümkün olduğu kadar kendimizi korumalıyız. Bütün bu olumsuzluklara rağmen bu tutkusundan vazgeçmek istemeyen misafirlerimiz için sitemizde belirtilen tedbirler doğrultusunda turlarımızı gerçekleştireceğiz.

TURSAB tarafından yapılan bilgilendirme:
Seyahat acentalarının vermiş olduğu tur, paket tur, konaklama veya transfer hizmetlerinden yararlanan tüketiciler "5.2/u) Şehirlerarası toplu ulaşım araçlarında (uçak, otobüs, tren, gemi vb) görevli olanlar ve bu toplu ulaşım araçlarıyla seyahat edeceğini bilet, rezervasyon kodu vb. ibraz ederek belgeleyenler" istisna kapsamındadır.


DAMATUR Turizm olarak; Uludağ Kayak Turlarımızı Hergün Ulaşım hizmeti sunarak en üst seviyeye ulaştırmış durumdayız. Damatur ile sezon içerisinde istediğiniz gün Uludağ'a Günübirlik Kayak yapmaya gelebilirsiniz.
HAFTAİÇİ müsaitseniz herhangi bir gün gelerek bomboş pistlerde kayağın keyfini en ekonomik fiyatla doya doya yaşayabilirsiniz. Ayrıca yolculuk esnasında trafik durumuyla da karşılaşmazsınız.
HAFTASONU Cumartesi ve Pazar günü tatil yapıyorsanız, Cumartesi gününü tercih etmeniz son derece önemlidir. Hem daha tenha pistlerde kayak yapmanın keyfini yaşarsınız, hem de Pazar günü trafiğini yaşamamış olursunuz. Ayrıca hemen ertesi günü işe gitmektense Pazar gününüzü dinlenmeye ayırabilirsiniz.
Sadece Pazar günü gelebilecekseniz, Hava durumuna da bağlı olarak belirli bir kalabalığı ve bu kalabalığın getirmiş olduğu olumsuzlukları gözardı etmemelisiniz (Pistlerde ve yemek birimlerinde sıra beklemeler, dönüş trafiği vb.)