DAMA Kayak Turları | Kartalkaya ve Uludag Hergün Ulaşım Kesin Hareket | İptal Koşulları

İptal Koşulları

      -KATILIMCI tarafından İPTAL KOŞULLARI

     -KATILIMCI, GÜNÜBİRLİK turlarımız için rezervasyonlarını-kayıtlarını, en geç tur gününden 1 gün öncesi akşam saat 20:00'ye kadar yaptırmalıdır. Katılımcı, rezervasyonunu-kaydını yaptırdığı tura gelmeyi her şartta kabul etmiş sayılır. Hava koşulları turun katılımcı tarafından iptali için geçerli sebep değildir. Katılımcı rezervasyonunu kaydettirdiği turun ücretini ödemeyi kabul etmiş sayılır ve iptalini yaptırmadan tura katılmasa bile ödemeyi gerçekleştirmelidir (uyuya kaldım-saat çalmadı-akşam midem bozuldu ve benzeri durumlar).
     -KATILIMCI, GÜNÜBİRLİK turlarımız için yaptırmış olduğu rezervasyonlarını-kayıtlarını, tur tarihinden 1 gün öncesi sabah saat 10:00'a kadar Damatur yetkililerini arayarak iptal edebilir ve ücretlerinin tamamı iade edilir veya sonraki turlardan herhangi birinde katılımcı tarafından değerlendirilebilir.
    
-KATILIMCI, YATILI turlarımız için rezervasyonlarını-kayıtlarını, tur gününden en az 5 gün öncesine kadar yaptırmalıdır, bu süre sömestre dönemi için 10 gün dür. (aksi durumda oda bulabilme ihtimalimiz oldukça azalır). Rezervasyonunu yaptırdığı turun ödemesini en geç kayıt tarihinin ertesi günü saat 12:00'ye kadar yapmalıdır aksi durumda DAMATUR bu rezervasyonu iptal hakkına sahiptir. Katılımcı, rezervasyonunu-kaydını yaptırdığı tura gelmeyi her şartta kabul etmiş sayılır. Hava koşulları turun katılımcı tarafından iptali için geçerli sebep değildir. Katılımcı rezervasyonunu kaydettirdiği turun ücretini ödemeyi kabul etmiş sayılır ve iptalini yaptırmadan tura katılmasa bile ödemenin tamamını gerçekleştirmelidir (uyuya kaldım-saat çalmadı-akşam midem bozuldu ve benzeri durumlar).
     -KATILIMCI, YATILI turlarımız için yaptırmış olduğu rezervasyonlarını-kayıtlarını, tur gününden 4 gün öncesi (sömestre dönemi için 7 gün) sabah saat 10:00'a kadar DAMATUR yetkililerini arayarak iptal edebilir ve ücretlerinin tamamı iade edilir
veya sonraki turlardan herhangi birinde katılımcı tarafından değerlendirilebilir..
 

     -DAMATUR tarafından İPTAL KOŞULLARI

     -DAMATUR, gidilecek olan bölgeden, yol ve hava şartları hakkında edindiği bilgiler doğrultusunda, katılımcıların güvenliği için turun iptalini yapabilir. Bu durumda tüm katılımcılara aldığı ücretlerin tamamını öder.
     -DAMATUR, katılımcı sayısının yetersizliği nedeniyle turun iptalini yapamaz, ancak 1 otobüsden fazlasını da açmaktan kaçınabilir. Yani turlarımız kesin hareketlidir.
     -DAMATUR, tur esnasında hava ve yol koşullarına göre güvenliği ön planda tutmak için programda amacı bozmayacak her türlü değişikliği yapabilir ve bu değişikliklerden doğacak gecikmelerden de sorumlu değildir.
     -DAMATUR, Katılımcıların, kaybolması, yaralanması, ekipmanının zarar görmesi, gibi durumlardan sorumluluğu değildir. Bununla beraber DAMATUR, katılımcının güvenliği için bu tarz olayları gerekli merciilere bildirmelidir.

 

İletişim